Випробувальна лабораторія - випробування запобіжних поясів

Наше підприємство понад 20 років займається виробництвом індивідуального спорядження для захисту від падіння з висоти, постійно вдосконалюючи та впроваджуючи нові технології у свої розробки.

У складі нашої компанії є власна акредитована випробувальна лабораторія, де проводяться випробування запобіжних поясів, а також нових матеріалів (вхідний контроль), нових моделей продукції (при постановці продукції на виробництво), періодичні, приймально-здатні випробування під час виробництва та експлуатації.

Заказати послугу

Відповідно до чинного законодавства України та вимогами виробника випробувальна лабораторія ТОВ “Безпека-Комплекс” проводить періодичні перевірки індивідуального спорядження для захисту від падіння з висоти, яке введено в обіг на ринку України, а саме:

 • Пояси для утримання та обмеження  ДСТУ EN 358:2017 (EN 358:1999, IDT);
 • Спорядження для всього тіла  ДСТУ EN 361:2017 (EN 361:2002, IDT);
 • Спорядження для роботи сидячи  ДСТУ EN 813:2017 (EN 813:2008, IDT);
 • Утримуючі стропи (без амортизатора)  ДСТУ EN 358:2017 (EN 358:2002, IDT);
 • Стропи (з амортизатором, регульовані стропи), фали  ДСТУ EN 354:2017 (EN 354:2010, IDT).

А також лабораторія проводить випробування продукції на статичне навантаження до 22кН, згідно з технічною сферою. компетенції лабораторії Випробування проводяться відповідно до вимог національних стандартів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими. Результати періодичних та технічних випробувань фіксуються протоколом.

Замовник отримує протоколи випробувань із висновком експертів.

У яких випадках потрібно звернутися до нас?

 • необхідний протокол, який підтвердить, що пояс, строп чи фал випробування пройшов;
 • потрібні відповідні рекомендації щодо подальшої експлуатації виробу

Послуги випробувальної лабораторії

Проводимо періодичну поглиблену перевірку індивідуального спорядження, що використовується для захисту від падіння з висоти. Фахівці лабораторії перевірять страховий пояс на наявність дефектів, пошкоджень або зносу. Оцінимо, чи придатний виріб для подальшої експлуатації чи його слід замінити.

Якщо ви використовуєте нашу продукцію та у неї пошкоджено маркування або втрачено інструкцію, випробувальна лабораторія оновить маркування та підготує нову документацію.

Проведемо функціональне випробування поясів страхувальних. Фахівці лабораторії перевірять, наскільки конструкція виробу працездатна. У разі потреби замінять пошкоджені елементи, стропи на поясі чи іншому обладнанні. Перевірять, чи не пошкоджена конструкція після того, як обладнання було використане, щоб зупинити падіння з висоти.
Піддамо пояс монтажний механічним випробуванням, перевіримо, наскільки він витримує статичне навантаження, передбачене в нормативних документах

Проведемо аналіз документів: перевіримо наявність інструкцій з експлуатації та технічного обслуговування, сертифікатів, свідоцтв про регулярну перевірку, вимог до маркування тощо.

Оформимо протокол, який підтвердить, що монтерський пояс випробування пройшов, дамо відповідні рекомендації щодо подальшої експлуатації виробу.

Замовити випробування

Як проводиться випробування запобіжного поясу?

Запобіжні пояси покликані захистити здоров'я та зберегти життя співробітнику, який працює на висоті. Тому до їх виробництва та використання пред'являються особливі вимоги.

ипробування проводяться на стенді статичних випробувань ССВ-3000 (зав. №1),

Усі запобіжні системи повинні періодично проходити випробування:

 • Перевіряється конструкція страхового поясу, що захищає хребет та м'язи спини від травм.
 • Перевіряється зручність системи регулювання.
 • Перевіряється працездатність клямки карабіна із захистом від випадкового відкриття.
 • Проводиться випробування запобіжних поясів щодо статичного навантаження.

Вартість та терміни випробування запобіжних поясів

Перевірка перед початком експлуатації згідно з вимогами НПАОП 0.00-1.15-07. Термін виконання 2 робочі дні з дати отримання лабораторією.

Для поясів та стропів власного виробництва - 90 грн. за одиницю.

Для поясів та строп інших виробників - 120 грн. за одиницю.

Наші повноваження

Зв'яжіться з нами

Технічний відділ:

Замовити консультацію менеджера

Заповніть форму та наш менеджер зв'яжеться з вами

Виберіть напрямок, що цікавить