Робочі жилети - спецодяг

Жилети робочі – популярна альтернатива робочим курткам.

Робочі жилети – практичний елемент робочого одягу

У нашому інтернет-магазині ви знайдете різні робочі жилети з різних матеріалів та для різного функціоналу. Робочі жилети в нашому асортименті бувають з підкладкою та без підкладки.

Робочі жилети — популярна альтернатива робочим курткам, оскільки вони мають великі переваги. З одного боку, вони захищають одяг та пропонують місце для зберігання телефонів, інструментів та багато іншого. З іншого боку, вони зручні та повітряні, тому особливо практичні для перехідного періоду.

Наші робочі жилети підходять для торгівлі, промисловості, зовнішніх робіт на монтажних або будівельних майданчиках. Завдяки набивці вони забезпечують гарний захист від сильного вітру та охолодження.

Робочий жилет із кишенями

У нас також є підходящі жилети для роботи в приміщенні, оснащені безліччю кишень, щоб працівник завжди міг носити із собою найважливіші речі.

Для робочих умов у темний час доби або дорожнього будівництва ми також маємо професійні світловідбиваючі жилети, які добре помітні.

Чому потрібно робочий жилет купити?

Робочі жилети мають особливу структуру. У них набагато більше кишень та петель для всіх важливих інструментів та дрібних деталей. Оскільки робочий одяг схильний до великого зносу, матеріал являє собою суміш особливо зносостійких тканин. Це підвищує довговічність жилета.

Фільтри товарів
Коллекция
Ціна

грн.  –  грн.

  • 70грн.
  • 2162грн.
Колір
Сезон
Для кого
    Показати все (17)
Матеріал