Рукавиці робочі - захист рук працівників

Пропонуємо купити рукавиці робочі гуртом та в роздріб. Робочі рукавиці ефективно захистять вас від бруду та травм. Відкрийте для себе наш асортимент робочих рукавиць з різних матеріалів: від латексу до шкіри і нітрилу.

Купити робочі рукавиці професійної якості на b-k.net.ua

Ми пропонуємо вам купити робочі рукавиці в різних розмірах з гуми, трикотажу, замші або інших матеріалів для захисту ваших рук. Купуючи, завжди переконайтеся, що ви вибрали правильний розмір. Розмір має вирішальне значення для ідеального комфорту при носінні.

Довірте якості, яка забезпечить безпеку ваших рук на роботі. Шкіряні робочі рукавиці або рукавиці робочі з латексу, нітрилу, гуми або одноразові рукавиці ідеально підходять для дому та саду або для професійного використання у торгівлі та промисловості. Такі особливості, як еластична манжета або тильна сторона долоні з еластичної тканини, забезпечують зручність на роботі взимку та влітку. Залежно від матеріалу ви можете придбати в нашому магазині кілька робочих рукавичок, які забезпечують відмінний дотик або захищають руки від небезпечних зовнішніх впливів. Якщо у вас алергія на латексні рукавиці, гарною альтернативою будуть нітрилові рукавиці робочі. Рукавиці, що дихають та ідеально сидять, забезпечать вам надійну підтримку на роботі.
 
Вам потрібні міцні рукавиці для будівельних робіт? Переконайтеся, що робочі рукавиці мають чудове захоплення. Завдяки спеціальним покриттям у вас все під контролем. Звичайно, ми також пропонуємо робочі рукавиці для захисту від порізів промислової якості. Ми пропонуємо вам добре позиціонований асортимент для таких областей, як садівництво, лісове господарство, електротехнічна промисловість, слюсарна справа, лабораторія, торгівля, робота на складі та для багатьох інших сфер застосування. Виберіть захисні робочі рукавиці на ваш вибір.

Фільтри товарів
Ціна

грн.  –  грн.

  • 15грн.
  • 675грн.
Захист