Засоби індивідуального захисту - ЗІЗ

Засоби індивідуального захисту поділяються на такі види:

Багато видів професійної діяльності вимагають використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), наприклад, такі як засоби захисту рук.

Наша компанія пропонує купити всі необхідні засоби індивідуального захисту ЗІЗ, запобіжні пояси та страхувальні системи (індивідуальні засоби захисту від падіння з висоти) для ваших співробітників. Щоб цей обов'язковий засіб захисту не став додатковим навантаженням для ваших співробітників, нам важливо, щоб ми пропонували лише перевірені товари, які зручно носити. Наша мета – запропонувати вам та вашим співробітникам найкращий захист на роботі.

Великий вибір захисного спецвзуття всіх класів безпеки (засоби індивідуального захисту ступнів та ніг), великий асортимент ЗІЗ та засобів захисту від падіння не залишать бажати кращого. Ми будемо раді проконсультувати вас на місці, а також можемо показати вам потрібне захисне спорядження. Засоби індивідуального захисту – це будь-яке обладнання, призначене для використання або носіння працівниками для захисту від ризику для їхньої безпеки чи здоров'я на роботі.

1 950 грн.
609 грн.
Показати ще 24 товари
Фільтри товарів
Ціна

грн.  –  грн.

  • 12грн.
  • 3000грн.
Захист
Для кого