Фільтр КЕДР А1Р1

272015
312 грн.
В наявності
+

Протигазовий фільтр КЕДР - сучасний фільтруючий модуль для застосування з напівмасками КЕДР і захисту органів дихання від небезпечних речовин.

Виробником передбачено парне використання фільтрів на напівмасках, що забезпечує ефективність фільтрації вдихуваного повітря і комфорт використання засоби індивідуального захисту органів дихання в аспекті легкості дихання.

Призначення фільтру А1Р1: Захист органів дихання від органічних газів і парів з температурою кипіння вище 65 ° С (газ, бензин, толуол, етіленхлоргідрід, сірководень, спирти, кетони, бензол і його гомологи, ефіри, нітро- і аминосоединения бензолу и інші).

Сфера застосування:

  • машинобудування і суднобудівництво (при лакофарбових роботах);
  • виробництво і використання барвників, лаків, адгезивів і смол;
  • нафтопереробна промисловість (при роботі з нафтопродуктами);
  • сільське господарство;
  • медицина.

Фільтруючий матеріал: високоефективний, активоване, насичений вугілля, який вбирає гази, пари і запахи, захищаючи органи дихання від шкідливих речовин навколишнього небезпечного середовища робочих умов. Наповнювач фільтруючого модуля встановлено гравітаційним методом, що збільшує поглинаючу здатність фільтра на 20% в порівнянні з аналогами.

Фільтри КЕДР виробляються з якісних, перевірених матеріалів і не викликають, при використанні, подразнення слизової оболонки.

Комплектація: 2 фільтра.

Гарантійний термін придатності: 3 роки.

Фільтр складається з пластикового корпусу у вигляді циліндра, наповненого фільтрує речовиною (активованим вугіллям) з різним відсотком концентрації і щільності, залежно від моделі. Фільтруючий елемент кріпиться до напівмасці за допомогою спеціально передбачених кріплень-фіксаторів. Конструкція фільтра розроблена так, щоб фільтруюче речовина або його частки (вугільний пил) не висипається назовні і не потрапляло в органи дихання користувача при будь-якої активності.

Залежно від маркування фільтруючих компонентів напівмасок КЕДР - засоби захисту можуть забезпечувати фільтрацію повітря від тих чи інших забруднюючих речовин, які можуть завдати шкоди організму людини.

А1Р1 - Захист органів дихання від органічних газів і парів з температурою кипіння вище 65 ° С (газ, бензин, толуол, етіленхлоргідрід, сірководень, спирти, кетони, бензол і його гомологи, ефіри, нітро- і аминосоединения бензолу и інші).

В1Р1 - захист органів дихання від неорганічних газів: хлор, фтор, бром, сірководень, сірковуглець, хлорциан, галогени, арсини, ціан водню и інші, крім СО (оксид водню (ІІ)); захист від аерозолів у вигляді частин пилу, диму, туману, пара, а також бактерій і вірусів.

Е1Р1 - Захист від кислих газів і парів (діоксид сірки, хлористий і фтористий водень, оцетовая, мурашина кислоти та інші).

К1Р1 - Захист від пилу, аміаку і амінів.

Відгуків не знайдено

Швидка доставка

Наша компанія забезпечить оперативну доставку вашого замовлення

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості
яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб повернути
або обміняти вашу покупку