Виробництво спецодягу вимагає дотримання певних правил:
В Україні пошиття спецодягу регулює міждержавний ГОСТ 12.4.103.83, а також національні та європейські стандарти ДСТУ EN ISO 13688 та EN ISO 20471.
Спецодяг покликаний захистити здоров'я працівника. Тому матеріали для її виробництва повинні бути гігієнічними (не пропускати вологу, але мати хорошу повітропроникність), а також бути міцними та стійкими до зношування.
Костюм працівника не повинен створювати проблем під час виконання професійних обов'язків та знижувати працездатність. Також він не повинен містити речовин, які можуть завдати шкоди шкірі.
Технологія пошиття спецодягу складається з кількох етапів:
Перш ніж створити модель одягу, наші фахівці вивчають умови, в яких вона буде використана та підбирають матеріали, що відповідають цим умовам. Потім вони продумують особливості крою: кількість кишень, необхідність захисту ліктів та колін, застосування посилених швів. Далі слідує проектування викрійки. Для створення проекту використовуємо САПР (системи автоматизованого проектування). Вони дозволяють заощаджувати час від ідеї до випуску готової моделі.
На даному етапі необхідна точність крою, яка здатна гарантувати якість готового робочого одягу. Домогтися необхідної точності нашим фахівцям допомагають автоматизовані комплекси настилу. На цьому етапі одяг обробляють спеціальними складами, які покликані забезпечити його вологостійкість.
У готовій моделі робляться петлі, встановлюються гудзики та необхідна фурнітура.
Для виконання окремих видів робіт необхідний одяг, зі світловідбиваючими елементами. Вони, як і логотип замовника, наносяться спеціальним обладнанням.
Пройшовши всі необхідні технологічні етапи, робочий одяг потрапляє на прилавки магазинів або відправляється безпосередньо замовнику.
Для виробництва якісного спецодягу ми використовуємо кілька типів обладнання:
Воно дозволяє зменшити кількість трудомістких операцій, знизити витрати матеріалів і при цьому забезпечити високу якість крою.
Сучасні швейні машини дозволяють виконувати спеціальні рядки з міцними швами. На виробництві спецодягу використовують двоголкові машини для міцних малих та накладних швів. Трихигольні машини для того, щоб виконати бічні, ліктьові та передні шви на робочих куртках. Чотирьохигольні машини дозволяють обробляти манжети і робити еластичні вставки в пояс.
Дозволяють пришити блискавки, гудзики та кишені. Завдяки цифровому управлінню швейні автомати дозволяють знизити витрати і якісно встановити необхідну фурнітуру на спецодяг.
Устаткування дозволяє нанести логотип компанії або інші символи на готовий спецодяг.
Дозволяють підготувати спецодяг до відправки до магазинів чи замовника. Надати готовому виробу товарного вигляду.
Фахівці компанії «БЕЗПЕКА-КОМПЛЕКС» працюють на найсучаснішому устаткуванні, щоб виготовити якісний робочий одяг.