Напівмаска КЕДР з протигазовими фільтрами E1Р1

272103
514 грн.
В наявності
+

Протигазова фільтруюча напівмаска КЕДР E1Р1 має новий, поліпшений дизайн, що збільшує рівень захисту органів дихання людини і рівень комфорту його користуванням.

Форм фактор напівмаски КЕДР дозволяє щільно прилягати контурам ЗІЗ-на-віч користувача, а клапан видиху полегшує дихання і знижує до мінімуму накопичення тепла і вологи в просторі під маскою.

Призначення напівмаски КЕДР E1Р1: Захист від кислих газів і парів (діоксид сірки, хлористий і фтористий водень, оцетовая, мурашина кислоти та інші).

Сфера застосування:

  • Хімічне виробництво з використанням кислот, електричних процесів, кислотного травлення;
  • Металообробка, гравірування по металу;
  • Агрохімія.

Комплектація: напівмаска; два протигазових фільтра E1P1.

Гарантійний термін: 3 роки (для маски і фільтрів)

Засіб захисту органів дихання складається з гумової напівмаски з м'яким обтюратором по контуру прилягання до обличчя. Маска обладнана клапаном видиху, пластмасовими манжетами (люки для кріплення знімних протигазових вугільних фільтрів), і ремінцями для фіксації ЗІЗ на обличчі.

Напівмаска КЕДР обладнана двома протигазовими фільтрами, що полегшує дихання і забезпечує якісну фільтрацію повітря від шкідливих для організму речовин. Використовувані з напівмаскою вугільні фільтра КЕДР складаються з пластикового корпусу, заповненого активованим вугіллям з фіксацією сорбенту за допомогою спеціальних фіксаторів для запобігання висипання фільтруючого речовини і потрапляння його в органи дихання. Маркування фільтрів і модель напівмаски потрібно підбирати виходячи з середовища, в якій необхідно перебувати користувачеві, в описі кожної моделі вказані сфери застосування та перелік шкідливих речовин, на фільтрацію яких орієнтоване засіб захисту органів дихання.

Маски КЕДР прості у використанні, зручні в носінні і надійні. Корпус може розбиратися на складові частини, для здійснення чистки або обслуговування. При виробництві даних ЗІЗ і фільтруючих модулів (фільтрів), використовуються високоякісні гіпоалергенні матеріали.

Відгуків не знайдено

Швидка доставка

Наша компанія забезпечить оперативну доставку вашого замовлення

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості
яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб повернути
або обміняти вашу покупку